Francja, 1/4 franka, 1824 B

Francja, 1/4 franka, 1824 B

Francja, 1/4 franka, 1824 B

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 22:33:40
140525
Opis: Francja - Ludwik XVIII 1814-1824, 1/4 franka, 1824 B, Rouen
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: na awersie w tle odbicie rewersu innej monety (prawdopodobnie uszkodzenie stempla), mimo to wyśmienity stan zachowania
Literatura: Gadoury 352

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 207

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  90 zł