Polska, półgrosz, 1768/G

Polska, półgrosz, 1768/G

Polska, półgrosz, 1768/G

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 22:21:20
142239
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półgrosz, 1768/G, Warszawa, mały monogram
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage-miedź 13

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 195

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  100 zł
5)  60 zł