Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 22:01:00
142299
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, denar koronny, Aw: Głowa w koronie na wprost, wokoło napisy Rw: Orzeł heraldyczny z głową w lewo, wokoło napisy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.39 g, dukrotnie uderzony stemplami, patyna
Literatura: BRP Kazimierz Wielki 1, Frynas P.12.5, Gum.H. 355, Kop. 334 (R2)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 258

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  150 zł