Polska, brakteat, XIII w.

Polska, brakteat, XIII w.

Polska, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 22:00:40
140493
Opis: Polska - Śląsk, brakteat, XIII w., Głowa w koronie? na wprost
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: ciemna patyna

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 1 zł
Cena szacunkowa: 1 zł
Ilość odsłon: 160

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  22 zł
4)  2 zł
5)  1 zł