Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:55:00
142120
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328, Krzyż łaciński, po bokach dwa krzyżyki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: , ładnie zachowany, ciemna patyna
Literatura: BRP Prusy T9.9, Neumann 1.o

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 109

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  60 zł