Wielkie Księstwo Riazańskie, dienga, XV w.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:48:40
140507
Opis: Wielkie Księstwo Riazańskie, dienga, XV w., Kontrmarka z głową byka na monecie tatarskiej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 296

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł