Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 290-291 (7 rok panowania)

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:31:00
142206
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Dioklecjan 284-305, tetradrachma bilonowa, 290-291 (7 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, ΔΙΟΚΛΗΤΙΑΝΟC CEB; Rw: Zeus siedząny na tronie w lewo, trzymający paterę i berło, u jego stóp orzeł, po bokach L-H
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, zielona patyna
Literatura: Emmett 4089, Förschner 1286

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 118

1)  65 zł
2)  60 zł