Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 283-284 (1 rok panowania)

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:30:00
142204
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Karynus 283-285, tetradrachma bilonowa, 283-284 (1 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, A K M A ΚΑΡINΟC CEB; Rw: Orzeł stojący w lewo z głową zwróconą do tyłu, między dwoma sztandarami legionowymi, u góry LA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, zielona patyna
Literatura: Emmett 4005, Förschner 1223

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 257

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  95 zł