Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 275-276

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:28:20
142199
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Tacyt 275-276, tetradrachma bilonowa, 275-276, Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, Α Κ KΛ TAKITOC CEB; Rw: Elpis stojąca w lewo, trzymająca kwiat w ręku, po bokach ΕΤΟVC A
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, zielona patyna
Literatura: Emmett 3975, Förschner 1192

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 80

1)  60 zł