Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 275 (7 rok panowania)

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:28:00
142198
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Sewerina, żona Aureliana, tetradrachma bilonowa, 275 (7 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, ... CEVHΡΙΝΑ CEB; Rw: Dikaiosyne stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, po bokach ΕΤΟVC Ζ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: Emmett 3964, Förschner -

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 89

1)  120 zł
2)  115 zł