Rzym Kolonialny, didrachma, 93-94 (13 rok panowania)

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:19:00
142188
Opis: Rzym Kolonialny - Kapadocja - Domicjan 81-96, didrachma, 93-94 (13 rok panowania), Caesarea-Eusebia, Aw: Głowa cesarza w prawo, ΑΥΤ ΚΑΙ ΔΟΜΙΤΙΑΝΟC CΕΒΑCΤΟC ΓΕΡΜ; Rw: Nike krocząca w lewo, trzymająca gałązkę palmową i wieniec, po bokach ΕΤΟ ΙΓ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, patyna, rzadki
Literatura: RPC II 1671

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 202

1)  700 zł
2)  680 zł