Cesarstwo Rzymskie, kwadrans, ok. 42

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:18:20
142183
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz 41-54, kwadrans, ok. 42, Rzym, Aw: Dłoń trzymająca wagę szalkową, poniżej PNR, wokoło TI CLAVDIVS CAESAR AVG; Rw: Litery SC, wokoło PON M TR P IMP P P COS II
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, zielona patyna
Literatura: RIC 91

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 230

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  130 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł