Republika Rzymska, anonimowy brąz (uncja), ok. 214-212

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:14:40
142186
Opis: Republika Rzymska, anonimowy brąz (uncja), ok. 214-212, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo; Rw: Dziób galery w prawo, powyżej kłos zboża i ROMA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, czerwona patyna
Literatura: Crawford 42/4

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 629

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  155 zł
4)  150 zł