Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, IV-III w pne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 21:13:20
142084
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Aeolis - Elaia, hemiobol, IV-III w pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie w lewo; Rw: Wieniec laurowy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.44 g, patyna
Literatura: Sear 4197

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 595

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  75 zł
6)  65 zł