Francja, żeton, 1701

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Francja, żeton, 1701

Francja, żeton, 1701

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 22:50:40
203589
Opis: Francja, żeton, 1701, niesygnowany Aw: ukoronowana tarcza herbowa, trzymana przez dwa lwy, nad koroną mitra i pastorał, poniżej data 1701, Rw: słońce nad chmurami i błyskawice, poniżej data 1701 i motto w otoku: DISSOLVET ET ISTAM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 30 mm

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 562

1)  200 zł
2)  195 zł