Turcja, yuzluk (2 1/2 piastra), AH 1203 (1792)

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 22:50:00
141740
Opis: Turcja - Selim III 1789-1807, yuzluk (2 1/2 piastra), AH 1203 (1792), 4 rok panowania
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31.42 g, patyna
Literatura: KM 507

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 499

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  110 zł