Księstwo Kurlandii, dwudenar, 1579

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 22:38:20
142079
Opis: Księstwo Kurlandii - Gotthard Kettler 1562-1587, dwudenar, 1579, Mitawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: H-Cz. 630 (R), Kop. 4004 (R4), Kruggel-Kurland 1.2.1.1, Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 633

1)  60 zł