Polska, szeląg, 1761

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1761

Polska, szeląg, 1761

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 22:22:00
141916
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Toruń, szeląg, 1761, Toruń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna, zgięty
Literatura: Kahnt 771 var. b, Kop. 8387 (R1)

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 123

1)  46 zł
2)  46 zł
3)  26 zł