Polska, kopiejka, bez daty

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, kopiejka, bez daty

Polska, kopiejka, bez daty

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 22:10:40
141652
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - jako car Rosji, kopiejka, bez daty, Moskwa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.53 g, ciemna patyna
Literatura: Клещинов 315-320, Kop. 10544 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 239

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  155 zł
4)  145 zł