Polska, ort, 1621

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:55:40
141904
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówki napisów PRVS MAS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Shatalin BD21-57

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 259

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  180 zł
4)  175 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł