Polska, denar, 1585

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, denar, 1585

Polska, denar, 1585

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:53:40
142075
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, denar, 1585, Gdańsk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko gięty, patyna
Literatura: CNG 126.VII, Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 229

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł