Polska, trojak, 1585
Zakończenie: 01-06-2017 21:51:20
Polska, trojak, 1585
142068
Opis: | Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1585, Wilno, herbem Prus pod popiersiem króla |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Iger V.85.2.b (R), Ivanauskas'13 4SB56-26 (R) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 107