Polska, szeląg, 1585

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1585

Polska, szeląg, 1585

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:50:40
142072
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety pruskie, szeląg, 1585, Malbork
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3107 (R2)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 282

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  120 zł
6)  95 zł
7)  65 zł