Polska, trojak, 1586

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:49:40
142063
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1586, Poznań, odmiana z datą po lewej stronie herbu Przegonia, mała rozetka pomiędzy G a REX
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.86.2.e (R1) - podobny

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 158

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  270 zł
4)  240 zł