Polska, grosz, 1577

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:47:20
142059
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, grosz, 1577, Gdańsk, odmiana bez znaku Kawka nad głową Chrystusa, grosz wybity w czasie, gdy zarządcą mennicy był K. Goebl, na awersie głowa przerywa wewnętrzną obwódkę oraz gwiazdki na początku i końcu napisu otokowego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 104e, Kop. 7388 (R3), Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 464

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  640 zł
4)  620 zł