Polska, denar, 1556

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:47:00
141903
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, denar, 1556, Wilno, wariant z małymi cyframi daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3214 (R2), Tyszkiewicz 6 mk, Cesnulis-Ivanauskas 15-7 (R)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 157

1)  70 zł
2)  65 zł