Śląsk, brakteat szeroki, 2. poł. XIII w.

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:31:40
141668
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat szeroki, 2. poł. XIII w., Orzeł w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.46 g, wykruszony
Literatura: Fbg 783

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 326

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  100 zł
4)  90 zł