Włochy, grosso, 1329-1339

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Włochy, grosso, 1329-1339

Włochy, grosso, 1329-1339

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:31:00
141879
Opis: Włochy - Wenecja - Francesco Dandolo 1329-1339, grosso, 1329-1339, Wenecja, Aw: Stojący św. Marek i doża z chorągwią, wokoło FRAN DANDVOL S M VENETI DVX; Rw: Chrystus na tronie, po bokach IC-XC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.03 g, patyna
Literatura: Gamberini 73, Biaggi 2808

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 234

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł