Węgry, brakteat, I połowa XIII w.

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:30:20
141638
Opis: Węgry, brakteat, I połowa XIII w., jeździec na koniu w prawo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.16 g, nierówno wycięty krążek
Literatura: Huszár 195, Frynas H.18.50

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 242

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  65 zł
5)  60 zł