Armenia, tram

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 22-05-2017 18:00
Zakończenie: 01-06-2017 21:14:40
Armenia, tram

Armenia, tram

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:14:40
141524
Opis: Armenia - Lewon II 1270-1289, tram, Aw: Król siedzący na koniu w prawo; Rw: Lew kroczący w prawo, za nim krzyż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.36 g, patyna
Literatura: Nercessian 370

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 215