Republika Rzymska, denar, 81 pne

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 20:58:40
142044
Opis: Republika Rzymska - Q. Caecilius Metellus Pius 81 pne, denar, 81 pne, mennica w północnych Włoszech, Aw: Głowa Pietas w prawo, po prawej stojący bocian; Rw: W wieńcu laurowym dzban i lituus, w odcinku IMPER
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.91 g, ładnie zachowane, subtelna patyna
Literatura: Crawford 374/2

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 535

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  450 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  110 zł
10)  85 zł