Republika Rzymska, denar, 148 pne

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 22-05-2017 18:00
Zakończenie: 01-06-2017 20:55:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 20:55:20
142034
Opis: Republika Rzymska - Q. Marcius Libo 148 pne, denar, 148 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, po lewej LIBO, z prawej znak menniczy X; Rw: Dwaj Dioskurowie na koniach w prawo, u dołu Q MARC, w odcinku ROMA
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.81 g, patyna
Literatura: Crawford 215/1

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 143