Polska, trojak, 1598

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 20:43:20
140979
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Lublin, pełna data i litera L u dołu rewersu, napis na rewersie w 3 wierszach, litera L dzieli datę 15-98, kryza wachlarzowata, większe popiersie z falowaną kryzą
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger L.98.6.c (R)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 721

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł