Polska, medal z 1983 r. wybity na 300. rocznicę oswobodzenia Wiednia

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 22:35:00
141500
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal z 1983 r. wybity na 300. rocznicę oswobodzenia Wiednia, Aw: Jan III Sobieski szarżujący na koniu trzy-czwarte w lewo, wokoło VENI VIDI DEUS VINCIT, w odcinku 1683; Rw: Matka Boska Częstochowska, przed nią panoplia, u góry łukiem 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 45 mm, 44.37 g, na obrzeżu punca, medal w pudełku

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 551

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł