Szwecja, talar, 1776
Szwecja, talar, 1776
Cena wylicytowana: 900 zł
141608
| Opis: |
Szwecja - Gustaw III 1771-1792, talar, 1776, Sztokholm |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 28.92 g, patyna |
AAH 43, Dav. 1736 |
Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 657
1) 900 zł
| min |