Rosja, dienga, 1760
Zakończenie: 25-05-2017 22:31:20
Rosja, dienga, 1760
141532
| Opis: | Rosja - Elżbieta 1741-1761, dienga, 1760, Moskwa lub Jekaterinburg |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | rzadka, ciemna patyna |
| Literatura: | Diakov 553, Brekke 71, Bitkin 400 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 380