Rosja, rubel, 1750 ММД
Zakończenie: 25-05-2017 22:29:40
Rosja, rubel, 1750 ММД
141609
| Opis: | Rosja - Elżbieta 1741-1761, rubel, 1750 ММД, Krasny Dvor (Moskwa) |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Diakov 215-216 (ale nie notuje tej odmiany rewersu), Bitkin 122 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 487