Pomorze Zachodnie, szeląg, bez daty (XIV/XV w.)
Cena wylicytowana: 110 zł
141385
| Opis: |
Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, szeląg, bez daty (XIV/XV w.) |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.69 g |
Dbg. 273 |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 172
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 95 zł
| min |