Polska, 100 złotych, 1966
Polska, 100 złotych, 1966
Cena wylicytowana: 110 zł
141184
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka |
| Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, piękne |
Parchimowicz 268 |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 239
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 100 zł
4) 60 zł
| min |