Polska, 5 złotych, 1933
Zakończenie: 25-05-2017 22:15:20
Polska, 5 złotych, 1933
139845
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1933, Warszawa, Głowa kobiety w czepcu |
| Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, bardzo ładnie zachowane |
| Literatura: | Parchimowicz 116c |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 193