Polska, trojak, 1588
Polska, trojak, 1588
Cena wylicytowana: 125 zł
141418
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1588, Ryga, mała głowa króla (korona z rozetą) |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
krążek wycięty z końcówki blaszki, ciemna patyna |
Iger R.88.1.a (R1), K.-G. 8 |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 266
1) 125 zł
2) 120 zł
| min |