Polska, denar, 1596
Zakończenie: 25-05-2017 21:57:00
Polska, denar, 1596
141397
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, denar, 1596, Gdańsk |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | CNG 145 VII, Kop. 7462 (R2) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 152