Polska, półtorak, 1618
Polska, półtorak, 1618
Cena wylicytowana: 28 zł
141401
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, półtorak, 1618, Bydgoszcz, herb Sas w tarczy |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Górecki B.18.3.e (R2) |
Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 193
1) 28 zł
2) 26 zł
3) 26 zł
| min |