Polska, czworak, 1565
Polska, czworak, 1565
Cena wylicytowana: 230 zł
141441
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1565, Wilno, duże Kolumny Giedymina, końcówki napisów LI/LITV |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cesnulis-Ivanauskas 10SA4-1 (RR), Kop. 3310 (R1), Tyszkiewicz 1 mk |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 289
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 220 zł
4) 185 zł
| min |