Węgry, zestaw oboli z 1. połowy XV w.
Cena wylicytowana: 100 zł
141501
| Opis: |
Węgry - Zygmunt Luksemburski 1387-1437, zestaw oboli z 1. połowy XV w., Tarcza herbowa / Krzyż z czterema koronami w kątach |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
razem 8 sztuk (w tym 1 obol Beli IV) |
Husz. 580 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 229
1) 100 zł
2) 95 zł
3) 90 zł
| min |