Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 283-285
Zakończenie: 25-05-2017 21:23:20
141519
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Karynus 283-285, antoninian bilonowy, 283-285, Ticinum, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CARINVS P F AVG; Rw: Cesarz stojący w lewo, trzymający glob i berło, u stóp po lewej jeniec, PRINCIPI IVVENTVT, w odcinku TXXI |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 4.06 g, patyna |
| Literatura: | RIC 182 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 146