Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276
Zakończenie: 25-05-2017 21:19:20
141514
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Tacyt 275-276, antoninian bilonowy, 276, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M CL TACITVS AVG; Rw: Uberitas stojąca w lewo, trzymająca sakiewkę i róg obfitości, VBERTAS AVG, w odcinku XXIE |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | 4.71 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 95 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 163