Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 222-235
Zakończenie: 25-05-2017 21:15:40
141549
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Julia Mamaea (matka Aleksandra Sewera) 222-235, sestercja, 222-235, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA MAMAEA AVGVSTA; Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca kaduceusz i wsparta na kolumnie, FELICITAS AVG |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 17.91 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 676 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 270