Armenia, tram, 1198-1219
Armenia, tram, 1198-1219
Cena wylicytowana: 290 zł
138717
| Opis: |
Armenia - Lewon I 1198-1219, tram, 1198-1219, Aw: Król siedzący na tronie na wprost, w otoku napis, Rw: Krzyż pomiędzy dwoma lwami skierowanymi plecami do siebie i napis w otoku |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 2.63 g, plamiasta patyna |
Nercessian 282-299 |
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 242
1) 290 zł
2) 280 zł
3) 220 zł
| min |