Niemcy, 5 marek, 1911 D
Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Niemcy, 5 marek, 1911 D
Cena wylicytowana: 500 zł
141370
| Opis: |
Niemcy - Bawaria - regent Luitpold 1911, 5 marek, 1911 D, Monachium |
| Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
AKS 205, Jaeger 50 |
Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 746
1) 500 zł
2) 490 zł
3) 390 zł
4) 250 zł
| min |